• 13 Czerwca 2024r.
    Imieniny obchodzi:
    Antoniego, Gracji, Lucjana

Intencje mszalne 10.06.2024 – 16.06.2024 R.

PONIEDZIAŁEK 10.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 10.

7:00

+ Roman Górski od Barbary i Stanisława Wolak z rodziną

8:00

+ Emilia Szwakop-Woźniak w 6. rocz. śm.

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 10.

W intencji Joanny i Piotra w 1. rocz. ślubu, o Boże błog i opiekę MB

 

WTOREK 11.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Andrzej Szyszka od rodziny Maciejaków

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 11.

8:00

+ Roman Górski od Ewy i Ryszarda Rzeszut z rodziną ze Zgórska

18:00

Za Ojczyznę: Abyśmy, jako chrześcijanie byli siewcami pokoju i Ewangelii

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 11.

 

ŚRODA 12.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Anna Pietruszka od chrześniaka Mariusza z rodziną

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 12.

8:00

+ Ks. Franciszek Knutelski od Róż Różańcowych

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 12.

 

CZWARTEK 13.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Dorota Bąk od Marzanny i Zbigniewa Witków

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 13.

8:00

+ Roman Górski od Janka i Reginy Wiech

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 13.

+ Janusz Rucki od rodziny Sudołów

 

PIĄTEK 14.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od rodziny Działowskich z ul. Szerokiej

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 14.

8:00

+ Anna Pietruszka od Marii i Władysława Jarosławskich

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 14.

+ Tadeusz Siemek

 

SOBOTA 15.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od siostry Anny Górskiej

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 15.

8:00

+ Antoni Świder z okazji imienin od dzieci

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś g. 15.

++ Krystyna Padłowska, Jadwiga z Ryniewiczów od męża

 

NIEDZIELA 16.06.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Ks. Piotr Wąż gr. 16.

8:00

+ Janina Weryńska od Krzysztofa Wojnarowskiego z rodziną

9:30

+ Jan Szetela

11:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 16.

12:30

Pro populo

16:30

W intencji Klaudii i Michała w 3. rocz. ślubu, o potrzebne łaski

18:00

++ Tomasz Strzała, Janusz Strzała

8:30

(Wojsław)

++ Maria, Stanisław Nowak

10:00

(Wojsław)

++ Stefania, Jan Torba, Stefania i Jan Duszkiewicz

PONIEDZIAŁEK 03.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od współpracowników córki Małgorzaty z przychodni Margo-Med. Promyk

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 3.

8:00

+ Janina Momole od cioci Heleny Piecuch z mężem

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 3.

+ Jan Wójcik w 5. rocz. śm.

 

WTOREK 04.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od Barbary i Wiesława Nowaków

7:00

+ Lucyna Morytko od Renaty, Roberta i Agnieszki z rodzinami

8:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 4.

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 4.

++ Aniela, Jan Perłowscy w 2. rocz. śm. Anieli od dzieci z rodzinami

 

ŚRODA 05.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od Lucyny Pawlaczyk z rodziną

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 5.

8:00

+ Anna Pietruszka od Barbary Grzelak z rodziną

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 5.

 

CZWARTEK 06.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od Andrzeja z rodziną z Dobrynina

7:00

++ Halina, Krzysztof, Witold Nowak w rocz. śm. Haliny

8:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 6.

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 6.

+ Teofil Cudo od żony z rodziną

 

PIĄTEK 07.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od Ryszarda i Wandy Wiech

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 7.

8:00

++ Elżbieta, Irena, Józef Dziekan od rodziny Dziekanów

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 7.

18:00 (Wojsław)

Za kapłanów pracujących w naszej parafii, za członków Staży Honorowej NSPJ, za wspólnotę Osiedla Wojsław

+ Franciszka Kowalik od Jana Sierosławskiego z rodziną

W intencji Roberta – o Boże błog i potrzebne łaski

 

SOBOTA 08.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od rodziny Jasińskich

7:00

++ Anna i Stefan Pluta od córki z rodziną

+ Ks. Piotr Wąż gr. 8.

8:00

W intencji Stanisławy z okazji 80. rocz. urodzin – z prośbą o Boże błog i podziękowaniem za otrzymane łaski od córek Anny, Agaty i Jolanty z rodzinami

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś g. 8.

 

NIEDZIELA 09.06.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Ks. Piotr Wąż gr. 9.

8:00

W intencji Doroty i Zdzisława w 43. rocz. ślubu od córki z rodziną

9:30

+ Jarosław Bajur

11:00

+ Ks. Fryderyk Banaś gr. 9.

12:30

Pro populo

16:30

W intencji Pauliny i Roberta w 2. rocz. ślubu oraz Karoliny i Mateusza w 1. rocz. ślubu od rodziców

18:00

++ Stanisława Kępowicz, Adam Hoim

8:30

(Wojsław)

O Boże błog dla członków Róży Św. Jana Pawła II i ich rodzin i ++ za zmarłych członków

10:00

(Wojsław)

+ Henryk Kowalik w 25. rocz. śm.

 

 

PONIEDZIAŁEK 27.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od sąsiadki Eli z rodziną

7:00

+ Władysława Weryńska w 31. rocz. śm.

8:00

+ Andrzej Szyszka od Bożeny i Zbigniewa Piątek z rodziną

18:00

+ Aniela Perłowska z okazji dnia matki od dzieci z rodzinami

+ Stefania Maziarz od sąsiadów z ul. Wojsławskiej

 

WTOREK 28.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Weryńska od Małgorzaty i Piotra Wiech

7:00

+ Roman Górski od Grażyny i Kazimierza Jędrusiak

8:00

++ Helena, Augustyn, Józefa, Czesław i Helena Maroń

18:00

++ Helena i Michał Krempa od córki Krystyny

+ Edward Leo od dzieci

 

ŚRODA 29.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Anna Pietruszka od Danuty Madej z rodziną

7:00

+ Jerzy Rzepka od Anny Gałki

+ Janina Momole od Elżbiety Kusibab z rodziną

+ Anna Pietruszka od Teresy i Katarzyny Stonik

8:00

+ Roman Górski od Andrzeja i Doroty Noworolnik

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Jerzy Maciejak od przyjaciół Andrzeja z Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół 1893

 

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ 30.05.2024.

Godz.

Intencja

6:30

O Bożą opiekę i błogosławieństwo, opiekę MBNP dla członkiń Róży Św. Królowej Jadwigi i ich rodzin

8:00

++ Aniela, Jan Sadłoń

9:30

(Św. Marek)

Za parafian

+ Adam Pomana w 17. rocz. śm. od żony i dzieci

+ Ludwik Olszewski

12:30

Dziękczynno- błagalna w intencji pewnej rodziny z prośbą o dalsze łaski i Boże błog.

18:00

+ Magdalena Sroka w 6. rocz. śm. od rodziców i brata

8:30 (Wojsław)

+ Ks. Franciszek Knutelski od Osiedla Wojsław

 

PIĄTEK 31.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Andrzej Szyszka od Anny Głodzik

7:00

+ Roman Górski od rodzin Śliwińskich i Wolaków

8:00

+ Janina Weryńska od Elżbiety Mojek z rodziną

18:00

++ Julia, Piotr Wróblewscy

++ Aniela, Teresa, Edward Godek

 

SOBOTA 01.06.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Momole od Jadwigi Kusibab z Kozłowa

7:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 1. Od Osiedla Wojsław

8:00

+ Krzysztof Kudła

18:00

+ Ks. Fryderyk Banaś – gr. 1.

+ Grzegorz Lotz od rodziny Makuch

 

NIEDZIELA 02.06.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 2.

8:00

+ Mirosława Pyryt w 11. rocz. śm. i + mąż Jan od córki Jadzi z rodziną

+ Janina Momole od rodziny Maców z Kozłowa

9:30

++ Maria i Kazimierz Krępa w rocz. śm. Marii od dzieci z rodzinami

11:00

+ Ks. Fryderyk Banaś – gr. 2.

12:30

Pro populo

16:30

+ Józefa Borońska od syna Stanisława

18:00

W intencji ks. Artura Miłosia w 30. rocz. święceń kapłańskich – od rodziny

8:30

(Wojsław)

++ Jadwiga, Stanisław Rojowscy od córki Małgorzaty z rodziną

10:00

(Wojsław)

+ Jan Wójcik w 5. rocz. śm.

 

 

PONIEDZIAŁEK 20.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od rodziny Adamusów

7:00

++ Irena, Marian Kowalscy, ++ Wiktoria, Antoni Kopeccy z okazji dnia matki i ojca

8:00

+ Andrzej Szyszka od dyrekcji, grona pedagogicznego i administracji ZS Groszkowskiego w Mielcu

9:00

W intencji misji świętych

18:00

++ Irena Łaszyca, Jakub Łaszyca – od rodziny

18:00 (Wojsław)

+ Ks. Piotr Wąż od pielgrzymów z grupy 16. św. Szymona z Mielca

 

WTOREK 21.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Andrzej Szyszka od Anastazji i Grzegorza Piechota

7:00

+ Roman Górski od sąsiadów Szetelów z rodziną

8:00

+ Anna Pietruszka od rodziny Harlów

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od pielgrzymów z mieleckich grup pielgrzymkowych

+ Józefa Borońska od córki Edyty

 

ŚRODA 22.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Roman Górski od Haliny i Adama Wiech

7:00

Za Członków Żywej Drogi Krzyżowej z grupy V św. Rity: o Boże błog. i opiekę MB

8:00

+ Helena Solarska w dniu imienin

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

W intencji Judytki w dniu 5. urodzin o Boże błog. – od mamy

 

CZWARTEK 23.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Weryńska od Czesławy Hyjek

7:00

+ Andrzej Szyszka od Teresy i Andrzeja Grzelak z rodziną

8:00

+ Roman Górski od Elżbiety i Stanisława Rębiś

18:00

++ Sylwester Wąż w 6. rocz. śm. i zmarli z rodziny

++ Maria i Jan Dudek w rocz. śm. Jana

 

PIĄTEK 24.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Andrzej Szyszka od Kazimiery Głodzik z rodziną

7:00

+ Roman Górski od sąsiadów Jamrozów i Kasprzaków

8:00

+ Władysław Wesołowski

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od pielgrzymów z mieleckich grup pielgrzymkowych

+ Edward Leo od żony

 

 

SOBOTA 25.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Genowefa Stala z okazji Dnia Matki

7:00

+ Maria Cieśla od siostry Danuty

8:00

+ Janina Weryńska od Janiny Smacznej z rodziną

18:00

+ Grzegorz Lotz od kuzyna Adama Cygan

++ Irena i Jakub Łaszyca od rodziny

 

NIEDZIELA 26.05.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Piotr Piekara w 29. rocz. śm. + żona Janina od syna Ryszarda z rodziną

8:00

++ Maria Rymanowska, Józefa Wojtanowska z ok. Dnia Matki

++ Marian Babula, Stefania, Stefan Mazur

9:30

+ Zygmunt Marzec w kolejną rocznicę śmierci i ++ Paulina i Marian Marzec

11:00

+ Władysława Szetela

12:30

Pro populo

16:30

++ Krystyna i Teodor Blamowscy z okazji dnia matki

18:00

+ Janina Weryńska od Barbary Ślęzak

8:30

(Wojsław)

+ Apolonia i Stefania Torba z okazji dnia matki

10:00

(Wojsław)

+ Jan Wójcik

 

 

PONIEDZIAŁEK 13.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jan Zięba od Bożeny i Kazimierza Smyka

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od Svietłany i Barbary

+ Dorota Bąk od teściowej Janiny Bąk

8:00

+ Andrzej Szyszka od społeczności ZST w Mielcu

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od Joanny i Łukasza Kopacz

+ Henryk Garlicki od Danuty i Barbary z rodziną

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla ofiarodawców figury MB Fatimskiej

 

WTOREK 14.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Irena i Mieczysław Kubit

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od rodziny Barabasz

8:00

+ Janina Weryńska od Władysława Stępnia z rodziną

18:00

Za Ojczyznę: Aby nasz Naród wiernie trwał przy Maryi, Królowej Polski

+ Tadeusz Siemek

 

ŚRODA 15.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Lucyna Morytko od Stanisława Ziętek z rodziną

7:00

+ Bożena Godek od siostrzeńca Grzegorza z rodziną

+ Anna Pietruszka od swatów

8:00

+ Zofia Kacała z okazji imienin

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Ks. Piotr Wąż od LSO

 

CZWARTEK 16.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Franciszek Knutelski od Wspólnoty Żywej Drogi Krzyżowej

7:00

+ Grzegorz Mazur od firmy REGNEC

+ Ks. Piotr Wąż od koleżanki z pracy

+ Henryk Garlicki od Stanisława Kurdziela z rodziną

8:00

Msza dziękczynna za uratowanie życia Pawła Bicz i prośba o Boże błog. dla niego i całej rodziny Biczów

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od Krzysztofa Wilk z rodziną

++ Zofia, Adam Kiełb z okazji imienin Zofii od córki

 

PIĄTEK 17.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Anna Pietruszka od Bronisławy Stasiak

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od znajomych ze Szczepanowic

+ Lucyna Morytko od szwagierki Rajtar z rodziną

8:00

+ Andrzej Szyszka od koleżanek i kolegów z ZNP w Mielcu

18:00

+ Dorota Bąk od brata Piotra z rodziną

+ Bożena Godek od swatów Renaty i Zbigniewa Mazurów

SOBOTA 18.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Andrzej Szyszka od Rady i Zarządu Powiatu Mieleckiego

7:00

++ Janina, Franciszek Kozłowscy w 19. rocz. śm.

8:00

+ Lucyna Morytko od wujka Feliksa z rodziną

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od pielgrzymów z grupy św. Szymona z Mielca

+ Grzegorz Lotz od rodziny Jurków

 

NIEDZIELA 19.05.2024.

Godz.

Intencja

6:30

++ Wanda i Ferdynand Pyzikiewicz i zmarli z rodziny Pyzikiewicz i Kwaśniewski

8:00

++ Stanisław Siebierański i jego rodzice w rocz. śm. Stanisława

+ Adam Leśniak

9:30

+ Henryka Bajur

11:00

ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

12:30

Pro populo

16:30

+ Grzegorz Mazur od kuzyna Marcina Niedbała z rodziną

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od pielgrzymów z grupy 16. św. Szymona z Mielca

8:30

(Wojsław)

+ Władysława Sarama od sąsiadów

10:00

(Wojsław)

W intencji misji świętych

 

 

PONIEDZIAŁEK 06.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Wojciech Horeczy od koleżanek i kolegów z oddziału Produkcji firmy COLFARM

7:00

+ Stanisław Leś od rodziny Branickich

+ Adamina Krzyńska od Anny Maciejak

+ Maria Cieśla od rodziny Jurkowskich

8:00

+ Henryk Diabełek w rocz. śm. i zmarli z rodziny

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od uczniów kl. VII b z SP2

++ Jan Wójcik, Stanisława i Stanisław Skrzypek

 

WTOREK 07.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Dorota Bąk od sąsiadów rodziny Kalickich

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od kościelnych Marka i Bartka

+ Adamina Krzyńska od Teresy i Józefa Kłusek

+ Zygmunt Przetacznik od syna Witolda z rodziną

8:00

+ Artur Zaborniak w 2. rocz. śm. od mamy

18:00

+ Stanisław Pomana od rodziny

++ Maria, Roman Piskor, Michał i Aleskandra Gołębiowska w 3. rocz. śm. Aleksandry

 

ŚRODA 08.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Maria Cieśla od kuzyna Jana Opiela z rodziną

7:00

++ Helena i Stanisław Tęczyńscy

+ Ks. Piotr Wąż od opiekunów kościółka św. Marka nad Wisłoką

++ Stanisława i Stanisław Pieróg, Stanisław Bieniek i Helena Bieniek od dzieci

8:00

++ Stanisława i Stanisław Sarama

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

W intencji Ks. Prałata Stanisława Jurka od Wspólnoty Osiedla Wojsław

W intencji Ks. Prałata Stanisława Jurka od Wspólnoty Kapłańskiej

 

CZWARTEK 09.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Weryńska od Bożeny i Adama Wojnarowskich

7:00

+ Dorota Bąk od brata Wojciecha z rodziną

+ Adamina Krzyńska od rodziny Ziółków

+ Stanisława Kukla od koleżanek i kolegów córki Anny z Medycznej Szkoły Policealnej w Mielcu

8:00

+ Zygmunt Przetacznik od rodziny Zarębów

18:00

W 20. rocz. ślubu Małgorzaty i Marcina Boroń od rodziców i rodzeństwa z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski

++ Stanisława i Franciszek Maksymowicz od córek z rodzinami

 

PIĄTEK 10.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Adamina Krzyńska od Danuty Pyrzyńskiej z córką

7:00

+ Zygmunt Przetacznik od Haliny i Stanisława Słabochów

8:00

+ Stanisława Frącz od dzieci

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od klasy 8 b z wychowawcą z SP2

++ Józefa i Wojciech Kazana

 

SOBOTA 11.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Andrzej Szyszka od rodziny Bacewicz

7:00

+ Janina Weryńska od Jadwigi i Stanisława Szklarz

+ Jerzy Maciejak od rodziny Majów

8:00

+ Jan Zięba od syna z rodziną

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od kwatermistrzów i pielęgniarek grupy 16 św. Szymona

+ Stanisława, Jan Pawelczyk

+ Łukasz Mrozowski od siostry Sylwii z rodziną

 

NIEDZIELA 12.05.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Stanisława Wróbel

8:00

+ Dominik Matuszek w dniu imienin od narzeczonej Sylwii

+ Halina Kowalik

9:30

++ Anna i Mieczysław Działowscy w 40. rocz. śm. Mieczysława oraz Zdzisław Myjak

11:00

I KOMUNIA ŚWIĘTA

16:30

+ Emilia Pyrzyńska w 1. rocz. śm. i Ludwik Pyrzyński w 35. rocz. śm.

18:00

Pro populo

8:30

(Wojsław)

W intencji Róży MB Matki Kościoła – o błog. Boże dla członkiń i ich rodzin i za ++ zmarłe członkinie

10:00

(Wojsław)

+ Jan Torba w 9. rocz. śm.

 

 

PONIEDZIAŁEK 29.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od Renaty i Kazimierza Rzeszót

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 29

+ Jerzy Mamcarz od Aldony i Władysława Ortyl

+ Zygmunt Przetacznik od żony

8:00

+ Anna Pietruszka od syna z żoną

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od uczniów z klasy 4 b wraz z rodzicami i wychowawcą

+ Andrzej Szyszka od Lidii i Roberta Sereło z dziećmi

 

WTOREK 30.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Mieczysław Narewski w 21. rocz. śm.

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 30.

+ Ks. Piotr Wąż od Marty i Jarka Surowiec z dziećmi

+ Jerzy Rzepka od Teresy Renczuk

8:00

+ Józefa Wojtanowska w 41. rocz. śm.

18:00

+ Stanisława Stępniak w rocz. śm. od dzieci z rodzinami

+ Ks. Franciszek Knutelski od Strumieni życia

 

ŚRODA 01.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od sasiadów córki rodziny Ochalików

7:00

++ Ludwika i Józef Sajek w rocz. śm. Ludwiki

+ Grzegorz Mazur od Janiny Czachor z Malinia

+ Maria Cieśla od siostrzenicy Krystyny z rodziną

8:00

++ Zofia, Michał Kubik, Bronisława, Piotr Kramarz

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Ks. Piotr Wąż od dzieci i rodziców kl. 8 a

 

CZWARTEK 02.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Mielcu

7:00

+ Henryk Garlicki od Stanisława Kurdziela z rodziną

+ Maria Cieśla od rodziny Skowronów i Trzpisów

+ Jerzy Mamcarz od Zarządu i członków Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej i Grupy Literackiej Słowo

8:00

+ Ks. Piotr Wąż od oddziału Caritas

18:00

+ Grzegorz Jachyra w 3. rocz. śm. od rodziców i rodziny

+ Stanisław Leś od Aliny i Andrzeja Podosek

 

UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI 03.05.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Jelo Santo

8:00

++ Stefania, Zygmunt Rymanowscy

+ Ks. Piotr Wąż od uczniów, rodziców i wychowawcy kl. 2 a

9:30

Za Ojczyznę

11:00

+ Izabela Juszyńska w 22. rocz. śm.

12:30

+ Janusz Strzała, Tomasz Strzała

18:00

+ Krystyna Blamowska od córki Marty

8:30

(Wojsław)

++ Stanisław i Maria Wszół od syna Jana z rodziną

10:00

(Wojsław)

++ Józef i Jacek Skrzypek

 

SOBOTA 04.05.2024.

Godz.

Intencja

6:00

++ Genowefa, Józef Stala, Stanisław Rożek

7:00

+ Wojciech Horeczy od koleżanek i kolegów z oddziału produkcji B firmy COLFARM

+ Jan Zięba od chrześnicy Justyny z rodziną

+ Maria Cieśla od Ewy i Eli

8:00

+ Stanisław Leś od Małgorzaty i Sylwestra Kiełbasa

18:00

+ Janina Weryńska od Małgorzaty i Stanisława Bik z rodziną

+ Ks. Piotr Wąż od uczniów i wychowawczyni kl. 6 c SP2

 

NIEDZIELA 05.05.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Andrzej Szyszka od Wandy i Stanisława Tomza z rodziną

8:00

+ Ks. Piotr Wąż od uczniów kl. VII b z SP2

9:30

+ Jerzy Maciejak od syna Andrzeja z rodziną

11:00

+ Jan Kasprzykowski od rodziny Słombów

12:30

Pro populo

16:30

+ Bożena Godek od siostrzeńca Krzysztofa z rodziną

18:00

+ Stefan Halaburda od żony Krystyny z rodziną

8:30

(Wojsław)

+ Stanisława Wszół z okazji imienin od męża z rodziną

10:00

(Wojsław)

+ Bogumiła Babiec od męża

 

PONIEDZIAŁEK 22.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Danuta Dereń od Feliksa Dereń z rodziną

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 22

+ Wojciech Horeczy od szwagra Konrada z rodziną

8:00

+ Dorota Bąk od kuzynostwa i cioci Kazimiery

18:00

++ Anna, Mieczysław Działowscy, Zdzisław Myjak

+ Wojciech Jurasz z okazji imienin

 

WTOREK 23.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Wojciech Horeczy od kolegów z Działu Informatycznego Zakładu Farmaceutycznego COLFARM

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 23.

++ Wiktoria i Wojciech Baran

+ Dorota Bąk od Dyrekcji i Pracowników Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu

8:00

++ Zofia, Wojciech, Maria, Jan, Tadeusz Malinowscy

18:00

+ Ks. Sylwester Ortyl w 11. rocz. śm.

+ Daniel Czerwiński w 12 rocz. śm. od żony i córek z rodzinami

 

ŚRODA 24.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od wolontariuszy Poradni Specjalistycznej ARKA działającej przy parafii MBNP w Mielcu

7:00

+ Adamina Krzyńska od Alicji Surowiec z rodziną

+ Lucyna Morytko od rodziny Warewiczów

+ Jerzy Mamcarz od Mieleckiego Zagłębia Piosenki

8:00

++ Helena i Michał Krępa w rocz. śm. Michała

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Dariusz Kusek gr. 24.

 

CZWARTEK 25.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Dariusz Kusek gr. 25.

7:00

+ Wojciech Horeczy od Dawida Działo z rodziną

+ Jerzy Rzepka od Beaty i Andrzeja Piotrowskich

+ Dorota Bąk od funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu

8:00

+ Jerzy Mamcarz od Alicji i Krzysztofa Blicharczyk

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od klasy 7 a SP2 w Mielcu

+ Anna Olszowy od Elżbiety Harla

 

PIĄTEK 26.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Dariusz Kusek gr. 26.

7:00

+ Wojciech Horeczy od rodziny Kopcińskich

+ Jerzy Rzepka od kierownictwa i personelu Przychodni w Chorzelowie

+ Dorota Bąk od Beaty i Janusza Wójcików

8:00

++ Zyta, Alfred Dudek

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od klasy 7a SP2 w Mielcu

+ Bożena Godek od siostrzenicy Sylwii z mężem

 

SOBOTA 27.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Wojciech Horeczy od Katarzyny i Mosula

7:00

+ Jerzy Rzepka od Teresy Świętek

+ Dorota Bąk od Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Mielcu

+ Jerzy Mamcarz od Posła na Sejm RP Fryderyka Kapinosa

8:00

+ Zyta Dudek w dniu imienin

18:00

+ Dariusz Kusek gr. 27.

+ Ks. Piotr Wąż od uczniów klasy 4a SP2 w Mielcu wraz z rodzicami i wychowawcą

 

NIEDZIELA 28.04.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Andrzej Szyszka od koleżanek siostry Elżbiety

8:00

++ Teodozja, Marian Saczawa w 16. rocz. śm. Teodozji

+ Teresa Grzelak od Bożeny i Stanisława Werner

9:30

W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny z okazji 45. rocz. ślubu Małgorzaty i Jerzego

11:00

+ Michał Król w kolejną rocz. śm.

12:30

Pro populo

16:30

+ Ks. Piotr Wąż od Klaudii i Rafała Rusin

18:00

+ Dariusz Kusek gr. 28.

8:30

(Wojsław)

+ Halina Spaniał od rodziny Pietruszków

10:00

(Wojsław)

++ Jacek i Józef Skrzypek

 

 

PONIEDZIAŁEK 15.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Anastazja i Piotr Pancerz

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 15.

+ Ks. Piotr Wąż od Barbary i Wiesława Nowak

+ Wojciech Horeczy od rodziny Strażów

8:00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anieli Markowskiej w dniu urodzin

18:00

+ Andrzej Szyszka od Jana Gąsiora

 

WTOREK 16.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Danuta Dereń od Lidii i Jacka Dubiel z rodziną

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 16.

+ Wojciech Horeczy od bliskich koleżanek Marty

+ Jerzy Rzepka od rodziny Marii i Jana Lisak

8:00

+ Dorota Bąk od Alicji i Kasi Michońskich

18:00

++ Alfonsa, Franciszek Młynarski w rocz. śm. Alfonsy

++ Henryka i Kazimierz Kolis

 

ŚRODA 17.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od Agnieszki Tomaszewskiej z rodziną

7:00

+ Ks. Franciszek Knutelski od rodziny Miłosiów

+ Adamina Krzyńska od Bogusławy Latawiec z rodziną

+ Jan Zięba od żony

8:00

+ Dariusz Kusek gr. 17.

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

W 10. rocznicę kanonizacji Jana Pawła II – o wstawiennictwo dla członkiń Róży Św. Jana Chrzciciela

 

CZWARTEK 18.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Danuta Dereń od Marty Skrzyniarz z rodziną

7:00

++ Maria i Marcin Walas

+ Ks. Piotr Wąż od Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

+ Wojciech Horeczy od szwagra Konrada z rodziną

8:00

+ Dariusz Kusek gr. 18.

18:00

+ Stanisława Piechota od rodziny Weryńskich

 

PIĄTEK 19.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Grzegorz Mazur od Małgorzaty Makarewicz z rodziną

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 19.

+ Janina Weryńska od Doroty i Andrzeja z rodziną

+ Ks. Piotr Wąż od Grupy Patriotycznej

8:00

+ Danuta Dereń od Bernarda, Agnieszki, Doroty, Andrzeja, Anny i Kamila z ul. Joselewicza

18:00

+ Karol Krzak w 3. rocz. śm. od rodziców i rodzeństwa

 

SOBOTA 20.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Henryk Garlicki od Anny i Radosława Kardyś

7:00

+ Filomena Bernat

+ Dariusz Kusek gr. 20.

+ Wojciech Horeczy od Szwagra Konrada z rodziną

8:00

+ Janusz Nagaś w 10. rocz. śm. od rodziny

18:00

++ Tadeusz Kamuda w 31. rocz. śm., Anna, Władysław, Czesław, Florian i Edward Kopera

+ Agnieszka Tyl od Macieja

 

NIEDZIELA 21.04.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Dariusz Kusek gr. 21.

8:00

+ Józef Tadeusz Naprawa w 4. rocz. śm. od żony i synów z rodzinami

W rocz. ślubu Aldony i Tadeusza: O zdrowie i Boże błog.

9:30

+ Zofia Krawiec w 12. rocz. śm. od dzieci z rodzinami

W intencji Andrzeja i Pauliny w 15. rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, za dar potomstwa, z prośbą o światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

11:00

+ Wojciech Madej od rodziny

12:30

Pro populo

16:30

+ Genowefa i Stanisław Żelazko w 1. rocz. śm. Genowefy

18:00

W 35. rocz. ślubu Jolanty i Roberta w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. na dalsze lata wspólnego pożycia

8:30

(Wojsław)

++ Stefania i Wojciech Torba i ich zmarłe dzieci

10:00

(Wojsław)

+ Stefania Maziarz od sąsiadów z ul. Wojsławskiej

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 08.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Dariusz Kusek – gr. 8.

7:00

+ Wojciech Horeczy od współpracowników z zakładu farmaceutycznego COLFARM dział pakowań

+ Jerzy Rzepka od Dyrekcji i Pracowników Przychodni CERTUS

+ Ks. Franciszek Knutelski od Barbary i Wiesława Nowaków

8:00

+ Antoni Marek w kolejną rocz. śm. córki Czesławy Rojek z mężem

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od Róży św. Teresy

+ Bożena Godek od wnucząt Huberta i Zuzi

 

WTOREK 09.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Dariusz Kusek gr. 9

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników SP 2 w Mielcu

+ Wojciech Horeczy od współpracowników Zakładu Farmaceutycznego COLFARM dział pakowań

+ Jerzy Rzepka od współpracowników córki Moniki z Przychodni Centrum Medyczne Mielec

8:00

+ Dorota Bąk od Krystyny i Józefa Kasprzak z rodziną

18:00

Za Ojczyznę: O światło Ducha Świętego dla Polaków, byśmy kierowali się zawsze dobrem Ojczyzny

++ Rozalia i Karol Wycisk i zmarli rodzice

 

ŚRODA 10.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od współpracowników córki Moniki z Przychodni Centrum Medyczne Mielec

7:00

+ Grzegorz Mazur od Magdaleny i Grzegorza Galicy

+ Ks. Piotr Wąż od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników SP 2 w Mielcu

+ Jerzy Mamcarz od Emilii Król

8:00

+ Dariusz Kusek gr. 10.

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Dominik Matuszek w dniu urodzin od rodziców

 

CZWARTEK 11.14.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Danuta Dereń od Gabrieli i Piotra Podsiadło z rodziną

7:00

+ Wojciech Horeczy od współpracowników z Zakładu Farmaceutycznego COLFARM dział pakowań

+ Jerzy Rzepka od współpracowników córki Moniki z Przychodni Centrum Medyczne Mielec

+ Dorota Bąk od bliskich koleżanek z V LO w Mielcu

8:00

+ Dariusz Kusek gr. 11.

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników SP 2 w Mielcu

+ Bożena Godek od siostry Ewy

 

PIĄTEK 12.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Grzegorz Mazur od Karoliny i Bartłomieja Rudolf

7:00

+ Danuta Dereń od Gabrieli i Piotra Podsiadło z rodziną

+ Wojciech Horeczy od współpracowników z Zakładu Farmaceutycznego COLFARM dział pakowań

+ Jerzy Rzepka od Jadwigi Lisak z rodziną

8:00

+ Dariusz Kusek gr. 12.

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników SP 2 w Mielcu

+ Bożena Godek od chrześniaka Mariusza

 

SOBOTA 13.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Danuta Dereń od Marii Jemioło

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 13.

+ Wojciech Horeczy od Danuty, Wiesława i Piotra Chłoń

+ Jerzy Rzepka od byłych pracowników Zofii Kardyś i Janiny Kalińskiej

8:00

+ Dorota Bąk od koleżanek i kolegów brata Piotra z Wydziału Administracji i Logistyki Rejonu Energetycznego

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od klasy VI B SP 2 w Mielcu

+ Lucyna Morytko od pracownic braci Marka i Grzegorza Styczeń

 

NIEDZIELA 14.04.2024.

Godz.

Intencja

6:30

++ Józef, Irena Suchy, Eugeniusz, Anna Dubiel

8:00

+ Dariusz Kusek gr. 14.

+ Ks. Piotr Wąż od klasy V b SP 2 w Mielcu

9:30

++ Zofia, Władysław Gacek

11:00

+ Stanisław Miłoś w 16. rocz. śm.

12:30

Pro populo

16:30

W intencji Joanny i Jacka w 25. rocz. ślubu z podziękowaniem za wspólne lata i z prośbą o dalsze Boże błog. – od rodziców

18:00

+ Andrzej Strzelczyk od siostry z rodziną

8:30

(Wojsław)

+ Marian Torba w 5. rocz. śm.

10:00

(Wojsław)

++ Anna i Andrzej Węglarz i zmarli z rodziny od syna Antoniego

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 01.04.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Jerzy Mamcarz od żony

8:00

+ Dariusz Kusek – gr. 1.

++ Franciszek, Feliksa, Zdzisław Ścipiór od Józefa z rodziną

9:30

O zdrowie i bł. Boże dla Bronisławy z okazji urodzin

11:00

++ Maciej i Zofia Dudzik od syna Józefa z rodziną

12:30

Pro populo

16:30

++ Zofia i Bronisław Kurczyk w 35. rocz. śmierci od córki Małgorzaty z rodziną

18:00

++ Maria Elżbieta Jajkiewicz, Jan Jajkiewicz

8:30

(Wojsław)

++ Maria, Wojciech Józef i Jacek Skrzypek

10:00

(Wojsław)

++ Jan Wójcik, Karolina i Józef Skrzypek

 

WTOREK 02.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od Jerzego i Teresy Piekarskich z Chorzelowa

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 2.

+ Dorota Bąk od Alicji i Rafała Arabasz z dziećmi

+ Jerzy Mamcarz od Zofii i Władysława Urban z Nowego Wiśnicza

8:00

+ Ks. Piotr Wąż od Wspólnoty Żywej Drogi Krzyżowej

18:00

O zdrowie, Boże błog, łaskę nawrócenia i dobrej śmierci dla Grażyny

+ Klara Smaczna od Gacków z rodziną

 

ŚRODA 03.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Zygmunt Przetacznik od syna Wojciecha

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 3.

+ Ks. Piotr Wąż od Wspólnoty Żywej Drogi Krzyżowej

+ Jerzy Mamcarz od Krakowskiej Fundacji Teatralnej

8:00

+ Ryszard Strzelczyk od siostry z rodziną

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Alojza Żurowska od syna Roberta z żoną w 8 rocz. śm.

 

CZWARTEK 04.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Weryńska od Doroty Borowieckiej

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 4.

+ Ks. Piotr Wąż od Bożeny i Wacława Graniczków z rodziną

+ Wojciech Horeczy od koleżanek i kolegów córki Martyny wraz z wychowawczynią

8:00

+ Jerzy Rzepka od Małgorzaty, Pawła i Michała Duszkiewicz

18:00

+ Ks. Franciszek Knutelski od DSM z rodzinami

+ Janina Momole od Bogusławy i Andrzeja Łanucha

 

PIĄTEK 05.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Wojciech Horeczy od kolegów z dziłau technicznego firmy COLFARM

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 5.

+ Ks. Piotr Wąż od Aldony i Władysława Ortylów

8:00

+ Janina Momole od współpracowników z biura konstrukcyjnego PZL Mielec

16:30

+ Maria Witek od rodziny

18:00

++ Kazimiera i Józef Sołtys w 7. rocz. śm. Józefa od dzieci: Ewy, Ryszarda i Włodzimierza

18:00
(Wojsław)

+ Apolonia Torba w 26. rocz. śm.

 

SOBOTA 06.04.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Wojciech Horeczy od rodziny Frankowicz

7:00

+ Dariusz Kusek gr. 7.

+ Jerzy Rzepka od Marii Hałaj oraz Elżbiety i Józefa Opałaczów

+ Janina Momole od Anny i Kazimierza Węgrzyn

8:00

+ Karolina Strzelczyk od córki z rodziną

18:00

+ Adamina Krzyńska od Marii Sidor z rodziną

+ Krystyna Idzik od siostry z rodziną

 

NIEDZIELA 07.04.2024.

Godz.

Intencja

6:30

++ Jan, Emilia Fitkowscy i zmarli z rodziny

8:00

O Boże miłosierdzie w chwilach niepokoju i trudnościach życiowych dla Anny

++ Bronisława i Aleksander Rusek w 17. rocz. śm. Bronisławy

9:30

+ Jan Kruszyński z okazji urodzin

11:00

++ Anna, Wojciech, Wacław Woźniak

12:30

Pro populo

16:30

++ Elżbieta, Tadeusz Ruchwa, Weronika, Tadeusz Ryś, Wiktoria, Kazimierz Ozga

18:00

+ Bożena Godek od syna Michała

8:30

(Wojsław)

+ Stefania Maziarz od sąsiadów z ul. Wojsławskiej

10:00

(Wojsław)

O Boże błog., opiekę MB dla członkiń Róży MB Fatimskiej i za ++ zmarłe członkinie i za zmarłych z ich rodzin

PONIEDZIAŁEK 25.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od swatowej Anny Duszkiewicz

7:00

++ Anna i Tadeusz Wybraniec

+ Stanisław Leś od rodziny Miszkurków

+ Dorota Bąk od Zbigniewa Kasprzak z dziećmi

8:00

+ Dorota Bąk od koleżanki Marty Błachowicz

18:00

+ Ks. Piotr Wąż od Róż Różańcowych

 

WTOREK 26.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Leś od rodziny Gembalów

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od grupy Św. S. Faustyny prowadzącej Koronkę do Miłosierdzia Bożego

+ Jerzy Maciejak od rodziny Siwców

+ Jerzy Rzepka od Krystyny i Zdzisława Węcowskich

8:00

+ Janina Momole od Haliny i Jana Ćwik

18:00

+ Krystyna Blamowska w 2. rocz. śm.

++ Wilhelmina, Jan Łącz

 

ŚRODA 27.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Momole od współpracowników biura konstrukcyjnego PZL Mielec

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od Grupy Adorującej Najświętszy Sakrament

+ Adamina Krzyńska od kuzynki Janiny

+ Jan Zięba od brata Henryka z rodziną

8:00

+ Jerzy Maciejak od rodziny Krawczyków z Krakowa

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

 

WIELKI CZWARTEK 28.03.2024.

Godz.

Intencja

18:00

Za kapłanów: tych, którzy posługują obecnie i tych, którzy posługiwali w naszej parafii z int. Róży Św. Jana Chrzciciela

++ Krystyna, Teodor, Janusz Blamowscy od wnuka Andrzeja

+ Ks. Piotr Wąż od Apostolatu Margaretki

+ Ks. Franciszek Knutelski od Akcji Katolickiej

O Boże błog., zdrowie, potrzebne łaski dla Marii i Andrzeja w 35. rocz. ślubu

 

WIGILIA PASCHALNA 30.03.2024.

Godz.

Intencja

20:00

++ Zyta, Alfred Dudek

+ Adam Pomana od żony i dzieci

+ Ks. Piotr Wąż od Apostolatu Złota Róża

++ Genowefa, Józef Stala i Stanisław Rożek

+ Ks. Franciszek Knutelski od grupy adorującej Najświętszy Sakrament

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

++ Danuta, Jan Mroczek, Barbara, Jan Mroczek, Wanda, Jan Ważny

9:30

+ Zenon Madej

Msza Św. dziękczynno-błagalna w intencji Marzeny i Henryka w 40 rocz. ślubu

11:00

++ Stanisław i Teodora Drożdżowscy od córki Marii z rodziną

12:30

Pro populo

16:30

+ Jan Bicz w 41. rocz. śm. i ++ Paweł, Maria, Joanna, Janina, Witold, Antoni Antków

18:00

++ Maria, Włodzimierz Stępień od wnuka Andrzeja

8:30

(Wojsław)

+ Patrycja Bednarz w 4. rocz. śm.

10:00

(Wojsław)

++ Michał i Eleonora Skowron od bratanka Jana Wszół z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 18.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Leś od Pawła i Agnieszki Wanatowicz

7:00

+ Jerzy Rzepka od byłych współpracowników z Ośrodka Zdrowia w Tuszowie Narodowym

+ Dorota Bąk od Marii i Stanisława Grasińskich

+ Ks. Franciszek Knutelski od Zofii Przywara z rodziną

8:00

++ Maria i Józef Rudolf z okazji imienin Józefa

18:00

+ Józef Kozik z okazji imienin

+ Bronisław Smoleń w 27. rocz. śm.

 

WTOREK 19.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Zbigniew Łojczyk

7:00

++ Danuta i Andrzej Arabasz

++ Helena i Józef Gruszeccy z int. dzieci

+ Józef Jeż z okazji imienin od żony z rodziną

8:00

++ Józef, Józefa Wojtanowscy z okazji imienin

18:00

+ Józef Gąska w dniu imienin od żony i syna z rodziną

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla członków Róży Św. Józefa i ich rodzin

 

ŚRODA 20.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

++ Ks. Kazimierz Mrozik i brat Kazimierz od rodziny

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od Marty i Jerzego Stępień z rodziną

+ Dorota Bąk od koleżanki Joanny z mężem

+ Janina Momole od Teresy i Józefa Kokoszka z rodziną

8:00

+ Józefa, Józef i Maria Gierczak od dzieci

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

 

CZWARTEK 21.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Leś od pracowników Serwisu REG-BENZ

7:00

+ Jerzy Rzepka od Doroty i Piotra Król z rodziną

+ Janina Momole od Danuty Pazdan

+ Józef Strzelczyk od córki z rodziną

8:00

+ Ks. Piotr Wąż od Wspólnoty Żywej Drogi Krzyżowej

18:00

O zdrowie, błog Boże, łaskę świętości życia i dobrej śmierci dla Henryka

+ Maria Ramik w 20 rocz. śm.

 

PIĄTEK 22.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od Jadwigi i Józefa Treli z rodziną

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od Doroty i Grzegorza Miłoś z rodziną

+ Stanisław Leś od Renaty i Wiesława Leyko

+ Janina Momole od Ireny Piotrowskiej i rodziny Pawełczaków

8:00

+ Michał Midura w 55. rocz. śm. i ++ Maria, Stanisław, Jan, Mieczysław, Emilia Lasota

18:00

+ Klara Smaczna od Janiny Madej

+ Dorota Bąk od Joli Witek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących

 

SOBOTA 23.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Dorota Bąk od Grona Pedagogicznego Zespołu Szkół Przedszkolnych w Tuszowie Narodowym

7:00

+ Stanisław Leś od Bogumiły i Jacka Nowak

+ Jerzy Rzepka od rodziny Królów z Malinia

+ Ks. Franciszek Knutelski od Grupy Św. Faustyny

8:00

+ Dorota Bąk od Jolanty i Krzysztofa Litwin

18:00

+ Roman Jakowiecki od Doroty Tomaszek z rodziną

+ Janina Momole od rodziny Lach

 

NIEDZIELA 24.03.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Władysław Kraska w 30. rocz. śm.

8:00

+ Marian Początek w 4. rocz. śm. od sióstr Cecylii i Anny z rodzinami

++ Maria, Władysław, Józef, Józefa, Filip Seiler, Maria i Franciszek Oleksy

9:30

+ Józef Bury w 5. rocz. śm. od żony z rodziną

11:00

++ Maria, Karolina, Wawrzyniec Opałacz i +Zofia Surowiec

12:30

Pro populo

16:30

+ Maria Rymanowska z okazji imienin

18:00

+ Andrzej Szyszka od Michała Gąsiora

10:00

(Wojsław)

++ Jan Wójcik, Anna i Józef Wójcik

14:00

(Wojsław)

+ Alfred Cieśla od sąsiadów Światowców, Szwedów, Wiechów, Skrzypków

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 11.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Leś od Tomasza Jaracza z rodziną

7:00

+ Lilianna Ryniewicz od firmy KABANOS

+ Klara Smaczna od wnuczki Urszuli z rodziną

+ Michalina Stryczek od wnuczka Krzysztofa z rodziną

17:00
(Wojsław)

+ Ks. Piotr Wąż gr. 29.

18:00

+ Jerzy Maciejak od Krystyny i Józefa Prade z rodziną

+ Dorota Bąk od syna Karola z żoną

 

WTOREK 12.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Lilianna Ryniewicz od Marty i Jerzego Posłuszny z dziećmi

7:00

+ Stanisław Leś od Lucyny i Krzysztofa Kosibów

+ Klara Smaczna od Bogdana Kozek

++ Anna, Tomasz i Stanisław Witas od córki Krystyny

17:00
(Wojsław)

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 30.

18:00

Za Ojczyznę: O łaskę przyjęcia przez Naród pokuty i nawrócenia oraz wierne trwanie przy Bogu.

+ Janina Weryńska od Bożeny Stępień z rodziną

 

ŚRODA 13.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Momole od Wiesławy Malinowskiej z rodziną

7:00

+ Helena Bąba z int. siostrzenicy z rodziną

+ Adamina Krzyńska od Jadwigi Występek z rodziną

+ Franciszek Żmuda od siostry Stanisławy z rodziną

+ Bożena Dul z intencji Zofii, Andrzeja Mroczek z rodziną

14:00

Msza Święta dla ludzi chorych, cierpiących i starszych

17:00
(Wojsław)

W intencji misji

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Ks. Piotr Wąż od DSM z rodzicami

 

CZWARTEK 14.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Leś od siostrzeńca Jerzego Łaz z rodziną

7:00

+ Jerzy Rzepka od Elżbiety i Jana Pyzińskich

+ Klara Smaczna od Lucyny i Aldony Wilk z rodziną

+ Janina Momole od sąsiadów Alicji i Krzysztofa Blicharczyk z rodz.

8:00

+ Michalina Stryczek od wnuczka Grzegorza z rodziną

17:00
(Wojsław)

W intencji misji

18:00

+ Sławomir Świerczek

+ Ks. Piotr Wąż od grupy Quo vadis

 

PIĄTEK 15.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Jerzy Rzepka od Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus z Rzochowa

7:00

+ Ks. Piotr Wąż od Pań dbających o czystość i wystrój kościoła

+ Michalina Stryczek od Renaty i Zbigniewa Mazur

+ Janina Momole od rodziny Wojtaszków

8:00

+ Stanisław Leś od Artura Żelazo

18:00

+ Henryk Garlicki od Zdzisława Budy z rodziną

+ Franciszek Żmuda od Anny i Czesława Kozak z rodziną

 

SOBOTA 16.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Klara Smaczna od rodziny Borys

7:00

+ Stanisław Leś od Reginy i Józefa Sajek

+ Jerzy Rzepka od Przedszkola Niepublicznego Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus z Rzochowa

+ Ks. Franciszek Knutelski od Elżbiety Knap z rodziną

8:00

++ Stanisław i Bronisława Tylec

18:00

++ Stanisława, Piotr Zdybicki

+ Janina Momole od Czesławy i Grzegorza Sołowskich

 

NIEDZIELA 17.03.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Ks. Józef Pyzikiewicz, ++ Maria i Wojciech Pyzikiewicz

8:00

++ Zbigniew i Józef Światowiec z okazji imienin

+ Jerzy Maciejak od rodziny Okoniów z Rudnika

9:30

+ Ireneusz Drozdowski od Krystyny Wanatowicz z rodz.

11:00

+ Zbigniew Koba z okazji imienin

12:30

Pro populo

16:30

+ Maria Kołek od córki Małgorzaty z rodziną

18:00

+ Dorota Bąk od rodziny Gawrysiów

10:00

(Wojsław)

++ Anna Sarama, Teresa Dudziak

14:00

(Wojsław)

+ Władysława Sarama od sąsiadów

 

 

PONIEDZIAŁEK 04.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Weryńska od sąsiadów z ul. Legionów

7:00

++ Kazimiera, Józef Ćwięka od rodziny Dziekanów

+ Ks. Piotr Wąż gr. 22.

+ Danuta Dereń od Kingi i Przemka Wiktor

8:00

+ Kazimierz Maziarski

18:00

+ Kazimiera Siemek

+ Janusz Kotyna od żony i córki z rodz.

 

WTOREK 05.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Leś od Dagmary i Krzysztofa Kopacz

7:00

+ Janina Weryńska od sąsiadów z ul. Legionów

+ Ks. Piotr Wąż gr. 23. (poza parafią)

+ Danuta Dereń od Dyrekcji i Pracowników Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu

8:00

+ Lilianna Ryniewicz od pracowników firmy KABANOS

18:00

+ Bartłomiej Krawiec w 2. rocz. śm. od rodziców i brata

+ Kazimiera Łojczyk

 

ŚRODA 06.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Momole od Ireny Mikrut z rodziną

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 24. (poza parafią)

+ Dorota Bąk od córki Alicji z rodziną

++ Bogumiła Stefańska i Józef Stefański od dzieci

8:00

+ Janina Weryńska od sąsiadów z ul. Legionów

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

++ Maria, Florian Kokoszka oraz Helena i Julia Głowacki

 

CZWARTEK 07.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 25.

7:00

+ Stanisław Leś od rodziny Padykułów z ul. Słonecznej

+ Lilianna Ryniewicz od firmy KABANOS (poza parafią)

+ Klara Smaczna od prawnuczki Elizy

8:00

+ Wiesław Stachowicz w 15. rocz. śm. od żony i dzieci

18:00

+ Maria Stępień w rocz. śm.

++ Marian Weryński i zmarli z rodz. Weryńskich

 

PIĄTEK 08.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Skrzypek od Alicji i Jana Czachor

7:00

++ Ludwika i Józef Sajek w rocz. śm. Józefa

+ Grzegorz Mazur od Barbary i Tadeusza Lubacz

+ Ks. Piotr Wąż gr. 26.

8:00

+ Stanisław Leś od Marii i Michała Duszkiewicz z rodziną

18:00

++ Wanda, Zbigniew, Włodzimierz Ryba

+ Michalina Styczek od wnuczka Mariusza

 

SOBOTA 09.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Weryńska od Aliny i Zygmunta Szklarz z rodziną

7:00

+ Mary Margaret Fitzpatrik

+ Ks. Piotr Wąż gr. 27.

+ Stanisław Leś od Anny i Henryka Serafin z Chorzelowa

8:00

+ Cecylia Świder w 17. rocz. śm. od dzieci

18:00

+ Czesław Więcław od żonyz dziećmi w 5. rocz. śm.

+ Wawrzyniec Krawiec w 3. rocz. śm. od syna Karola z rodziną

 

NIEDZIELA 10.03.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Ks. Piotr Wąż gr. 28.

8:00

Dziękczynno- błagalna w 50 rocz. urodzin Marzeny z prośbą o potrzebne łaski

+ Stanisław Leś od Haliny i Wiesława Piaseckich

9:30

+ Janina Marzec w 23. rocz. śm.

11:00

++ Władysław Naprawa, żona Janina, syn Józef

12:30

Pro populo

16:30

+ Grzegorz Mazur od współpracowników brata Piotra z magazynu firmy LEAR

18:00

+ Janina Momole od brata Czesława z żoną

10:00

(Wojsław)

+ Jan Skowron od żony, dzieci i wnuków

14:00

(Wojsław)

++ Edward, Anna i Józef Kulpa

 

PONIEDZIAŁEK 26.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 15.

7:00

+ Janina Weryńska od Bogusi z rodziną

+ Stanisław Leś od siostrzenicy Marysi z rodziną

+ Danuta Dereń od sąsiadki Janiny Kapinos z dziećmi

8:00

+ Lilianna Ryniewicz od koleżanki Anny Wrażeń z rodziną

18:00

+ Michalina Stryczek od wnuczki Marzeny z rodziną

+ Janina Momole od siostry z mężem

 

WTOREK 27.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Leś od rodziny Wilków

7:00

+ Krzysztof Kralisz w 2. rocz. śm. od syna z rodziną

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 16 (poza parafią)

+ Danuta Dereń od kuzynki Kazimierzy Małek z rodziną

8:00

+ Janina Weryńska od Damary z rodziną

18:00

++ Maria, Elżbieta Jajkiewicz, Jan Jajkiewicz

+ Klara Smaczna od rodziny Wójcik

 

ŚRODA 28.02.2024

Godz.

Intencja

6:00

+ Tadeusz Motyka od Janiny z Feliksem

7:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 17. (poza parafią)

+ Stanisław Leś od Małgorzaty i Piotra Leś

+ Aniela Łopuszańska w 27. rocz. śm. i ++ Rudolf, Stanisław, Marek

8:00

+ Dorota Bąk od Róży św. Jana Chrzciciela

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Janina Momole od Lidii z Piotrem z rodziną

 

CZWARTEK 29.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 18.

7:00

+ Stanisław Leś od chrześnicy Krystyny z rodziną

+ Danuta Dereń od rodziny Ziomków

+ Lilianna Ryniewicz od Roberta Ryniewicza z rodziną (poza parafią)

8:00

+ Klara Smaczna od córki Lidii z rodziną

18:00

+ Bronisław i Stefania Zuba

+ Wojciech Horeczy od rodziny Gregorczyków

 

PIĄTEK 01.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Skrzypek od Sabiny Misiak z rodziną

7:00

+ Janina Weryńska od Marii Batog z rodziną

+ Ks. Piotr Wąż gr. 19. (poza parafią)

8:00

++ Anna, Tadeusz Skiba w rocz. śm. Anny

16:30

+ Janina Momole od chrześniaka Mirosława Mazura z rodziną

18:00

+ Eugeniusz Rymanowski w 78. rocz. śm.

18:00
(Wojsław)

+ Stefania Maziarz od sąsiadów z ul. Wojsławskiej

 

SOBOTA 02.03.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Stanisław Leś od Ireny i Czesława Kopacz

7:00

++ Ewa, Paweł Mateja w rocz. śm. Pawła

+ Ks. Piotr Wąż gr. 20. (poza parafią)

+ Danuta Dereń od Reginy i Tomasza Dziekan z rodziną

8:00

+ Lilianna Ryniewicz od rodziny Zacharek

18:00

+ Janina Momole od Anety, Maćka i Tomka

+ Ks. Franciszek Knutelski od LSO

 

NIEDZIELA 03.03.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Ks. Piotr Wąż gr. 21.

8:00

+ Dariusz Kusek

9:30

++ Maria i Stanisław Kieszek w rocz. śm. Marii od dzieci z rodzinami

11:00

+ Jerzy Maciejak od kuzynki Kamili Miga

12:30

Pro populo

16:30

+ Kazimierz Wojtanowski z okazji imienin

18:00

+ Elżbieta Ściuk od córki Katarzyny z rodziną

10:00

(Wojsław)

+ Jan Krupa od Mariana Rybka z rodziną

14:00

(Wojsław)

+ Władysława Sarama od sąsiadów

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 19.02.2024

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 8.

7:00

+ Wiesław Łempa od Sylwii i Łukasza Chmura (poza parafią)

+ Władysława Sarama od Agnieszki i Dariusza Kiełb z rodziną

+ Stanisław Leś od Bernadetty Parys i Zdzisława

8:00

+ Michalina Stryczek od rodziny Dobrowolskich i Janiny Maziarz

18:00

+ Zdzisław Trela od bratowej Barbary

+ Wojciech Horeczy od Zuzanny, koleżanki córki

 

WTOREK 20.02.2024

Godz.

Intencja

6:00

+ Władysława Sarama od Doroty i Dariusza Maćkowskich z rodziną

7:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 9. (poza parafią)

+ Stanisław Leś od rodziny Chmajów

+ Michalina Stryczek od rodziny Kozików

8:00

+ Lilianna Ryniewicz od Bogumiły i Jerzego Kuraś

18:00

+ Zdzisław Trela od żony i dzieci w 4. rocz. śm.

+ Henryk Garlicki od Marty Warzecha z rodziną

 

ŚRODA 21.02.2024

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 10.

7:00

+ Władysława Sarama od Renaty i Mariusza Gręba z rodziną

+ Stanisław Leś od kolegów z koła wędkarskiego OKOŃ

+ Michalina Stryczek od Wandy Światowiec (poza parafią)

8:00

+ Klara Smaczna od wnuczki Anny

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Jerzy Maciejak od Urszuli Jeż i córki Teresy

 

CZWARTEK 22.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Władysława Sarama od bratowej Józefy Maćkowskiej

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 11. (poza parafią)

+ Stanisław Leś od chrześniaka Henryka z rodziną

+ Michalina Stryczek od Doroty i Zygmunta z rodziną

8:00

+ Lilianna Ryniewicz od rodziny Polniaszków

18:00

+ Dominik Matuszek w 3. rocz. śm. od narzeczonej Sylwii i córeczki Judyty

++ Józef Stachura w 27. rocz. śm. i żona Jadwiga

 

PIĄTEK 23.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Michalina Stryczek od Krystyny i Wacława Maziarz

7:00

+ Janina Weryńska od Marty z rodziną

+ Ks. Piotr Wąż gr. 12. (poza parafią)

+ Stanisław Leś od brata Kazimierza z żoną

8:00

+ Lilianna Ryniewicz od Lucyny i Bogusława Borowiec z rodziną

18:00

+ Władysława Sarama od Macieja Jaskulskiego

+ Michalina Stryczek od wnuka Michała

 

SOBOTA 24.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Janina Weryńska od szwagierki Heleny Szklarz

7:00

+ Ks. Piotr Wąż gr. 13. (poza parafią)

+ Michalina Stryczek od Haliny i Wacława Kozik z rodziną

+ Lilianna Ryniewicz od Eli Madej z rodziną

8:00

+ Piotr Solarski w 25. rocz. śm.

18:00

+ Mia Fontana

+ Emil Piechota w 15. rocz. śm.

 

NIEDZIELA 25.02.2024.

Godz.

Intencja

6:30

++ Anna, Tadeusz Skiba – w rocz. śm Tadeusza

8:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 14. (poza parafią)

+ Teresa Grzelak od rodziny Tyter

9:30

+ Roman Jakowiecki od Tadeusza Bury z rodziną

11:00

+ Wiesław w 2. rocz. śm. od żony z dziećmi

12:30

Pro populo

16:30

+ Janina Momole od Zbigniewa i Grażyny Kołodziej

18:00

+ Bartłomiej Krawiec w 2. rocz. śm.

10:00

(Wojsław)

+ Maria Cieśla od kuzynki Zofii Ziółko

14:00

(Wojsław)

+ Władysława Sarama od sąsiadów

 

PONIEDZIAŁEK 12.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Władysława Sarama od Ewy Jemioło

7:00

++ Halina, Krzysztof i Witold Nowak w rocz. śm. Witolda

+ Andrzej Lorek od kolegów syna z Zakładów Wodociągów i Kanalizacji

+ Bogusława Magda od Marii Stępień z Kolbuszowej z rodziną

8:00

+ Józef Jeż w 5. rocz. śm. od żony z rodziną

18:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 1.

+ Stanisław Leś od swata Józefa Żelazko

 

WTOREK 13.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Władysława Sarama od Andrzeja Maćkowskiego z rodziną

7:00

++ Stanisław i Janina Burek w 4. rocz. śm. Janiny od synów i córek

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 2.

+ Stanisław Leś od Marii Pietryka z rodziną

8:00

+ Józef Stryczek w 10. rocz. śm. i + Michalina Stryczek

18:00

Za Ojczyznę: o radykalną ufność Polaków w obecność Jezusa w chwilach kryzysu

++ Jan Gargas, Jan Ramik, Maria i Władysław Ramik i ich rodzice

 

ŚRODA POPIELCOWA 14.12.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Mariusz Światowiec w 3. rocz. śm.

7:00

++ Krystyna i Ryszard Gruchalscy

+ Władysława Sarama od rodziny Naprawa

8:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 3.

9:00

++ Józefa i Jan Szwakop

16:30

+ Stanisław Leś od Stanisława i Elżbiety Rębiś z synami

18:00

+ + Jan Gargas, Jan Ramik, Maria i Władysław Ramik i ich rodzice

18:00 (Wojsław)

+ Jan Wójcik

     

 

CZWARTEK 15.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 4.

7:00

+ Władysława Sarama od brata Franciszka z rodziną

+ Stanisław Leś od Jakuba i Justyny Parys z Wadowic Górnych

+ Julia Machnik od sąsiadki Kondel

8:00

+ Wojciech Horeczy od sąsiadów Aliny i Włodzimierza Pieróg

18:00

+ Wiesław Łempa od Teresy i Krzysztofa Paluch

+ Danuta Dereń od Anny Wójcik-Krużel

 

PIĄTEK 16.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Władysława Sarama od Teresy Maćkowskiej

7:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 5.

+ Stanisław Leś od Genowefy i Eugeniusza Grzechów

+ Wojciech Horeczy od rodziny Rec i Walat z ul. Lwowskiej

8:00

+ Bogdan Koper

18:00

+ Emil Trela od żony Barbary

+ Wojciech Horeczy od Ewy i Łukasza Drożdż z dziećmi

 

SOBOTA 17.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 6.

7:00

+ Wiesław Łempa od Beaty i Sławomira Bryk z rodziną

+ Władysława Sarama od Andrzeja, Janusza i Marka Kulpa z rodzinami

+ Stanisław Leś od Genowefy i Eugeniusza Grzechów

8:00

+ Zbigniew Koper

18:00

++ Jan Gargas, Jan Ramik, Maria i Władysław Ramik i ich rodzice

+ Michalina Stryczek od córki Ewy

 

NIEDZIELA 18.02.2024.

Godz.

Intencja

6:30

+ Ks. Piotr Wąż – gr. 7.

8:00

+ Władysława Sarama od Anny i Jana Misiaków z rodziną

+ Michalina Stryczek od wnuczki Sylwii z mężem

9:30

+ Leon Kania w 7 rocz. śm. i + Agnieszka Kania w 4. rocz. śm. od córek i syna z rodzinami

11:00

+ Jan Kruszyński od córki Magdaleny z rodziną w 1. rocz. śm.

12:30

Pro populo

16:30

+ Jerzy Maciejak od Adeli Mrozik

18:00

+ Roman Koper

10:00

(Wojsław)

+ Adamina Krzyńska od sąsiadów Skibów i Kazimiery Bukowskiej

14:00

(Wojsław)

+ Stefania Maziarz od sąsiadów z ul. Wojsławskiej

 

PONIEDZIAŁEK 05.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Władysława Sarama od Ryszarda Maćkowskiego z rodziną z Borowej

7:00

+ Andrzej Lorek od brygady sieci Wodociągowej MPGK w Mielcu

+ Ks. Piotr Wąż od Seniorów i Personelu DDP w Mielcu

8:00

+ Bogusława Magda od rodziny Krigierów

18:00

+ Jerzy Maciejak od żony

+ Stanisław Leś od wnuczki Olgi z rodziną

+ Andrzej Szyszka od koleżanek i kolegów z CiKiP w Mielcu (poza parafią)

 

WTOREK 06.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Andrzej Lorek od bratowej z rodziną

7:00

+ Janina Weryńska od Marzanny z rodziną z Norwegii

+ Jerzy Maciejak od córki Ewy z rodziną

8:00

+ Józefa Kokoszka w 2. rocz. śm. od męża i synów

18:00

+ Ks. Potr Wąż od Akcji Katolickiej

+ Stanisław Leś od wnuczki Niny z rodziną

+ Andrzej Szyszka od koleżanek i kolegów z CiKiP w Mielcu (poza parafią)

 

ŚRODA 07.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Władysława Sarama od Moniki i Seweryna Kowalskich

7:00

+ Jerzy Maciejak od syna Piotra z rodziną

+ Bogusława Magda od rodziny Nadybskich

8:00

+ Andrzej Lorek od kolegów syna z brygady transportu i zakładów wodociągów i kanalizacji

18:00

Intencje zbiorowe za przyczyną MBNP

+ Kazimiera Siemek

+ Andrzej Szyszka od koleżanek i kolegów z CiKiP w Mielcu (poza parafią)

 

CZWARTEK 08.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Bogusława Magda od Ewy i Krzysztofa Magdów z rodziną

7:00

+ Janina Weryńska od Marii, koleżanki córki

+ Andrzej Lorek od kierownictwa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Mielcu

8:00

++ Jan i Katarzyna Gądek

18:00

+ Jerzy Maciejak od syna Pawła z rodziną

+ Władysława Sarama od Anny i Krystiana Urbanek z rodziną

+ Andrzej Szyszka od koleżanek i kolegów z CiKiP w Mielcu (poza parafią)

 

PIĄTEK 09.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Władysława Sarama od Joanny i Wojciecha Misiak

7:00

+ Grzegorz Mazur od Bożeny i Mirosława Markiewicz

+ Bogusława Magda od Ewy i Jana Mokrzyckich

8:00

++ Bronisława i Stanisław Tylec

 

18:00

 

+ Elżbieta Nosek w 11. rocz. śm. od mamy i sióstr z rodzinami

++ Jan, Aniela Perłowscy w 38. rocz. śm. Jana od dzieci z rodzinami

+ Andrzej Szyszka od Teresy Kuśnierz z rodziną (poza parafią)

 

SOBOTA 10.02.2024.

Godz.

Intencja

6:00

+ Grzegorz Mazur od Joanny i Piotra Obara z rodziną

7:00

+ Wiesław Łempa od Czesława Ciejki z rodziną

+ Władysława Sarama od bratowej Haliny

8:00

+ Dorota Jamróz

18:00

+ Leszek Pabiś od wnuczek i wnuczków

+ Władysława Sarama od pracowników Grzegorza, Witka, Darka i Pawła

+ Andrzej Szyszka od Elżbiety i Jacka Kowalik (poza parafią)

 

NIEDZIELA 11.02.2024.

Godz.

Intencja

6:30

++ Jan i Katarzyna Gądek

8:00

++ Janina i Władysław Cichoń

9:30

++ Barbara, Jan Dziekanowie

11:00

+ Józef Krawiec w 17. rocz. śm. od dzieci z rodzinami

12:30

Pro populo

16:30

+ Alfreda Tylutka w 17. rocz. śm. od córki z rodziną

18:00

+ Janina Weryńska od Ani z rodziną

8:30

(Wojsław)

+ Władysława Sarama od sąsiadów

10:00

(Wojsław)

+ Jacek Skrzypek

 

Polecane strony:
Dane adresowe

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Mielcu

 

Ul. Bł. Ks. Romana Sitki 3
39-300 Mielec

tel. kontaktowy 726 017 914

w godz. urzędowania kancelarii
          17 774 58 68

 

  • Administrator danych osobowych informuje, że wszystkiedane osobowe na stronie internetowej parafii pw.Św. Mateusza Apostoła iEwangelisty w Mielcu umieszczone zostały zazgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa