• Twitter Ojca Św

 • Radio RDN

 • gość niedzielny

 • wiara.pl

 • Caritas Diecezji Tarnowskiej

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA DO WŁOCH 1 - 7 PAŹDZIERNIKA 2018r.

 

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA DO WŁOCH

 

Zwiedzanie: Wenecja – Padwa – 

– Watykan – Rzym – Cascia

 

Termin: 1 - 7 październik  2018

  

Ramowy program pielgrzymki:

 

1 dzień

Zbiórka uczestników Mielec 1 października proponowana godz. 04.30, pakowanie bagaży, odjazd autokaru godz. 05.00. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch (po trasie krótkie postoje). W godz. wieczornych przyjazd do hotelu 3* w okolicach Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień

Śniadanie, zwolnienie pokoi. Przejazd do przystani Punta Sabbioni. Rejs barką do Wenecji do Placu Św. Marka. Zwiedzanie miasta z pilotem m.in.: Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Westchnień. Czas wolny na zakup pamiątek. Rejs powrotny do Punta Sabbioni. Przejazd
do hotelu 3* w okolicach Padwy,  zakwaterowanie, obiadokolacja
, nocleg.

 

3 dzień

Śniadanie, zwolnienie pokoi. Przejazd do Padwy, zwiedzanie miasta z pilotem m.in. Bazylika Św. Antoniego, Piazza Prato della Valle. Przejazd do hotelu 3* w Rzymie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

4 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Rzymu z lokalnym przewodnikiem i pilotem m.in. Plac i Bazylika Św. Piotra, Zamek Anioła, Plac Navona z fontanną Czterech Rzek Berniniego, Plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny, Koloseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Kapitol. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

5 dzień

Śniadanie. Udział w Audiencji Generalnej na Placu Św. Piotra (w przypadku obecności Papieża Franciszka).

Po audiencji zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem i pilotem m.in.: trzech bazylik - Bazylika Św. Pawła Za Murami, Bazylika Św. Jana na Lateranie, Bazylika Santa Maria Magiore, Święte Schody, Plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi, Fontanna di Trevi, Panteon. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

6 dzień

Śniadanie, zwolnienie pokoi. Przejazd do Cascia, miasta Świętej Ritypatronki od spraw trudnych
i beznadziejnych
. Zwiedzanie z pilotem Bazyliki z cudownie zachowanym ciałem świętej oraz Bazyliki Dolnej, gdzie miał miejsce Cud Eucharystyczny. Powrót do autokaru i przejazd do hotelu 3* w okolicach Lido di Jesolo, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

 

7 dzień

Śniadanie, zwolnienie pokoi. Wyjazd w kierunku Polski (po trasie krótkie postoje). Przyjazd do Mielca w godz. nocnych. Zakończenie pielgrzymki.

 

w każdym dniu Msza Święta

powyższy program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie

 

cena od osoby:

784 zł + 361 €

 

Świadczenia zawarte w cenie:

Cena zawiera: 6 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami w hotelach 3* (pokoje 2-, 3- osobowe z łazienkami), zgodnie z programem: 1 nocleg w okolicach Tarvisio, 1 nocleg w okolicach Padwy, 3 noclegi w Rzymie + taksa klimatyczna, 1 nocleg w okolicach Lido di Jesolo; opiekę pilota / przewodnika na całej trasie; usługę lokalnego przewodnika w Rzymie (2 dni po 4 godz.); bilety komunikacji miejskiej w Rzymie (2 dni); rejs barką w 2 strony na trasie Punta Sabbioni – Plac Św. Marka w Wenecji – Punta Sabbioni; transport autokarem (wc, klimatyzacja, barek, video/dvd); opłaty drogowe i parkingowe (Czechy, Austria, Włochy) oraz wjazdy do miast (Wenecja, Rzym); ubezpieczenie Signal Iduna Polska TU S.A. Europa Standard w zakresie:  KL 15.000 €, KR 6.000 €, NWI 16.000 zł, NWS 16.000 zł, bagaż 1.000 zł (ubezpieczenie jest rozszerzone o ryzyko następstw chorób przewlekłych
i nowotworowych); obligatoryjna składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

Biuro Podróży „Junior”

26-110 Skarżysko – Kamienna, ul. Świętokrzyska 2

tel. kom. +48 791 817 792; 603 595 188; tel./fax. +48 /41/ 25 22 025

www.superpielgrzymka.pl; www.junior.com.pl; e-mail: biuro@junior.com.pl

 

 • Kalendarz imienin
  24 Września 2018r.Imieniny obchodzi:
  Dory, Gerarda, Maryny
 • RENOWACJA FRESKÓW!

 • PPT Grupa 16.

 • Instytut Duszpasterstwa Emigracyjnego

 • V Synod Diecezji Tarnowskiej

 • Diecezja Tarnowska

 • Mała galeria